REZONANS PROFESYONEL TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

05

JEL AKÜLER

PROFESYONEL TEKNİK SERVİS

 

 

 

JEL AKÜ ÇEŞİTLERİ

Jel akü çeşitlerimiz
Jel Akü ; içerisinde jel - jöle kıvamında elektrolit bulunan akülerdir. Ağır çevresel koşullara özellikle de sıcaklığa ve titreşime dayanıklı bakımsız akülerdir. Bu yüzden denizcilik sektöründe ve Güneş Enerji Sistemlerinde özellikle tercih edilirler.
Jel Akü hemen şarj edilmese bile, derin deşarjdan tamamen geri döndürülebilir. Günlük çevrimsel kullanım için idealdir.Uzun deşarjlarda mükemmel performans gösterirler

Tarafımızdan satılan jel aküler 2 yıl fabrikasyon garantilidir.Sizlere önerdiğimiz aküler kesinlikle laboratuar ortamında test edilmiş , onaylanmış ve yıllardır siz değerli müşterilerimize güvenerek verdiğimiz akülerdir.

Firmamızın stoklarında medikal ve endüstriyel sektörde uzun ömürlü kaliteli jel aküler bulunmaktadır. Jel akü çeşitlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

12v 18 amper jel akü

 12v 26 amper jel akü

12v  28 amper jel akü

12v  33 amper jel akü

12v  40 amper jel akü

12v  55 amper jel akü

12v  65 amper jel akü

12v  100 amper jel akü

12v  200 amper jel akü

Müşterilerine daima kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı ilke edinen firmamız sürekli kapasitesini artırarak hizmete devam etmektedir.

FİRMAMIZA TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINDAN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ YURTİÇİ KARGOYLA ARAÇLARINIZI GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
Jel akü,Solar akü,Akülü sandalye jel aküsü,Kesintisiz güç kaynağı aküsü,Kuru akü,Ups aküsü,Verici,Radyolink,Aktarıcı,aküleri Sakat arabası aküsü,Sakat arabası aküleri,Akülü sakat arabası jel aküsü,Jel akü sakat arabaları araç için,Kuru akü,fiyatı,fiyatları,Akülü engelli arabası aküler